Leden 2019

🍀 ★ ★Kvalitní froté ručníky, osušky, žínky a saunové podložky★ ★ 🍀

28. ledna 2019 v 9:33 | Vašek |  Newslettery🔴 --------- Prosíme o sdílení, děkujeme --------- 🔴


★ ★🍀 Gary´s profesní oděvy 🍀★ ★

25. ledna 2019 v 6:11 | Vašek |  Oděvy

Pracovní oděvy co se neokoukají

Dostat se do nemocnice, nic moc. O to je to horší, když tam musí malé dítě. Když byly dceři necelé dva roky, museli jsme na pozorování do nemocnice. Naštěstí jen na jeden den a jednu noc i tak se ten pobyt zdál velmi dlouhý. Tenkrát u nás ještě nestála nová nemocnice a my musely do staré, naštěstí jsem tam mohla být s ní. Z velkých pokojů byly pomocí umakartu udělány kóje, aby měly maminky s dětmi soukromí. Do kóje se vešla postel a dětská postýlka. V "pokoji" bylo i přes slunce venku tma.

Dcera celou dobu plakala, dětskou postýlku jsme ani nepoužily, musela jsem ji mít u sebe, aby byla alespoň trochu v klidu. Bála se tmavého, stísněného prostoru i doktorů a sestřiček. Bála se jejich stejnokroje.

Přežily jsme to, i když vzpomínky zůstaly. Naštěstí je vše minulostí. Se synem jsme byli na mandlích již v nové nemocnici. Pokoje byly prostorné a světlé a i když jsme tam byli delší dobu, utíkalo to mnohem rychleji. Jen jednu věc bych ještě změnila.

Již dříve jsem viděla na zahraniční fotografii zdravotníky v pestrých uniformách, na kterých byly postavičky, kytky, zvířátka. Celé to působilo vesele. Říkala jsem si: "To je přesně ono. To je to, co by potřebovala naše dětská oddělení." Ale vzápětí mě napadlo: "To bude ještě trvat, než se tohle dostane k nám." Na štěstí jsem neměla pravdu. Podívejte se na profesní oblečení od španělské firmy Gary´s a uvidíte sami, že seriózní prostředí, nemusí být nudné.

Firma Gary´s vsadila na neotřelý design a kvalitní materiály. Oděvy jsou šité z 100% polyester mikrovlákna. Při nošení oceníte jejich lehkost a prodyšnost. Oblečení má pohodlný unisexový střih, takže vás nebude omezovat v žádném pohybu a padne ženám i mužům. Mezi výhody tohoto materiálu je vodoodpudivost a rychlé schnutí. I při častém praní na vyvářku si udrží svůj tvar a zářivé barvy. Při jejich údržbě můžete klidně na žehličku zapomenout, oblečení je nemačkavé.

Profesní oblečení Gary´s se skvěle hodí na dětská oddělení, pediatrické ambulance a do všech ostatní zdravotnické ordinace. Ale v naší nabídce najdete i haleny se zubařskými a veterinárními motivy. Dobře se budou vyjímat v salonech krásy a kuchyních a vývařovnách.

Naše nabídka Gary´s oděvů

•Unisexové haleny Gary´s - většina z polyester mikrovlákna. Výjimkou je kuchařský rondon, který je z 100% bavlny.
•Unisexové kalhoty Gary´s - bílé a černé. V pase mají gumu a šňůrku pro snazší oblékání.

Pokud chcete být v práci styloví a přitom se cítit pohodlně, sáhněte po námi nabízených oděvech Gary´s.

🔴 --------- Prosíme o sdílení, děkujeme --------- 🔴


🍀 ★ ★ V práci i doma využijete naše Jednorázové oděvy - Nejširší nabídka ★ ★ 🍀

22. ledna 2019 v 9:52 | Vašek |  Newslettery🔴 --------- Prosíme o sdílení, děkujeme --------- 🔴


★ ★🍀 Látkové pleny 🍀★ ★

18. ledna 2019 v 5:54 | Vašek |  Různé

Dětské pleny z bio bavlny a bambusu

Není to tak dávno, kdy naše děti byly malé. Látková plena se stala nedílnou součástí naší domácnosti. Pleny jsme sice nepoužívali k jejich prvotnímu účelu, ale našlo se mnoho jiných způsobů, jak ji využít. I my jsme se nechali přesvědčit lehkostí používání jednorázových plen. Nelákaly mě hory špinavých plen, neustálé praní, věšení a žehlení. Nicméně látkové plny jsme úplně nezavrhli.

Asi neznám nic, co by lépe sálo a přitom bylo tak citlivé k pokožce a příjemné na dotek. Z tohoto důvodu jsme tetra plenu používali jako osušku. Je tak akorát veliká a miminko do ní krásně zabalíte. Klasická plena výborněí posloužila jako protisluneční clona. Zakryla jsem boudičku a mimčo mělo pokoj od sluníčka i okolí. V kočárku bylo šero a mé děti lépe usínaly.

No a samostatnou kapitolou bylo, když se děti učily samostatně jíst. Kdo to zažil, chápe. Když nesete dětem jídlo, je všude čisto. Když "dojí", můžete začít uklízet. Jídlo je všude. Na stole, na zemi, na židličce a hlavně na dítěti. A ten malý dareba má radost z toho, jak kolem něj kmitáte. Naštěstí to trvá jen chvíli. Ale v téhle etapě je látková plena nenahraditelná.

Když píšu tyhle řádky, úplně vidím dceru, která si talíř po rizotu dala na hlavu, samozřejmě ho obrátila a přišlo jí to velmi zábavné. Chvíli jsem byla v šoku, pak jsem jí vynadala a pak se tomu smála. Člověk se na ní nemohl dlouho zlobit. Vzala jsem košťátko, spadanou rýži smetla. Dceru i její okolí jsem umyla mokrou plenou, převlékla ji, oblečení hodila do pračky a bylo po katastrofě.

Tím jsem se dostala ke způsobu použití, který byl pro mě nejdůležitější. Látkovou plenou jsem děti utírala od čehokoli. Plenu jsem měla vždy po ruce a zachránila nejedno neštěstí a mě ušetřila mnoho práce.

No a samozřejmě látkové pleny jsou určeny k zachycení uniklé moči a stolice. Dnes si maminky mohou vybrat mezi jednorázovými, látkovými a moderními látkovými plenami. Přebalování s jednorázovými plenami je nejjednodušší, ale také nejdražší. Ani se to nezdá, pleny se kupují průběžně, ale v součtu je zaplacená částka ohromná. A v neposlední řadě jsou jednorázové papírové pleny velikou ekologickou zátěží. Vždyť jedna plena se rozkládá asi 500 let. U dětí s citlivější pokožkou mohou vyvolat alergii.

Zato moderní látkové pleny životní prostředí tolik nezatěžují, ale počáteční investice je veliká, to mnoho rodičů odradí.

Klasické látkové pleny mají mnoho výhod. Jsou šetrné k životnímu prostředí, k vaší peněžence i k pokožce dítěte. Pokud vyhodíte bavlněnou plenu, její rozklad trvá jen asi 6 měsíců. Pleny se po vyprání dají používat opakovaně a tím jsou velmi levné. Větší vrstva složených plenek podporuje zdravý vývoj kyčlí děťátka. Látkové pleny jsou vyrobené z nezávadných materiálů a mají skvělou savost a jsou velmi jemné. Látkové pleny nevyvolávají žádné alergie.

Můžeme vám nabídnout pleny ze tří materiálů:
1.Jako první je použita 100% přírodní bavlna. Dají se dezinfikovat v pračce na 95°C a žehlením.
2.Kombinace 70% bambusové viskózy a 30% bavlny - osušky 90x100 cm nebo pleny 70x70 cm v kombinaci 40% bambusové viskózy a 60% bavlna. Tyto pleny vynikají ještě větší savostí.
3.A konečně BIO bavlna, při jejím pěstování nejsou používány pesticidy a jsou zachovávány eticky čisté normy. Celý proces od semínka až k pleně je velmi šetrný. BIO bavlna je velmi jemná i k citlivé pokožce.

Takže ať již myslíte na přírodu nebo vaši peněženku, jsou látkové pleny výbornou volbou.


🔴 --------- Prosíme o sdílení, děkujeme --------- 🔴


🍀 ★ ★ Moderní, pohodlné, rychleschnoucí, nemačkavé to jsou oděvy Gary´s - Novinka ★ ★ 🍀

15. ledna 2019 v 7:53 | Vašek |  Newslettery


🔴 --------- Prosíme o sdílení, děkujeme --------- 🔴


★ ★🍀 Kuchařské čepice a lodičky 🍀★ ★

11. ledna 2019 v 6:11 | Vašek |  Jednorázové oděvy

Čepice a lodičky pro kuchaře

Šaty dělají člověka a kuchařská čepice kuchaře. Bez této části oblečení si kuchaře snad ani představit neumíme. Dokáže ochránit nejen hlavu a vlasy samotného kuchaře, ale i jeho mnohdy mistrovské výtvory. Když si třeba v restauraci necháme zavolat šéfkuchaře a přijde osoba ve vysoké čepici, přišel NĚKDO. Kuchařská čepice umí zvednout autoritu u okolí.

V naší nabídce jsou papírové a viskózové čepice a papírové lodičky. Různě vysoké, barevně odlišené. Ale než vám představím naši nabídku, zastavím se u viskózy. Zajímala mě. Vždy jsem si myslela, že jde o přírodní textilii. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že je to jen poloviční pravda.

Prvotní surovinou pro výrobu viskózy je celulóza ze stromů, v Evropě ze smrku nebo z buku. Tady příroda končí, výroba je již ryze chemická. Nejedná se tedy o čistě přírodní vlákno, ale vlastnosti textilie jsou v mnohém lepší. Můžeme tedy říct, že cílem výroby těchto vláken je dosažení vlastností čistě přírodních textilií a v mnohém je předčít.

Majitelé viskózového oblečení ocení jejich savost a prodyšnost. Viskózové materiály jsou příjemné na dotek, měkké a jsou lesklé. Viskóza má samozřejmě i svá negativa. Viskózové vlákno se s vyšší teplotou sráží. Ale vzhledem k tomu, že námi nabízené čepice jsou jednorázové, tento problém odpadá. Nic se nepere, nic se nesuší. Viskóza je velmi lehká a tak naše čepice na hlavě ani neucítíte.

Z naší nabídky tedy můžete vybírat z kuchařských čepic vysokých 20 a 30 cm, které jsou papírové a čistě bílé. Dále pak z čepic viskózových, vysokých 25 cm, nabízíme je v bílé a černé barvě. A kdo by nechtěl vysokou čepici, pro toho máme papírovou lodičku.

Použitý papír je velice pevný a zároveň velmi lehký. Velikost čepic a lodiček je nastavitelná, každý si ji tak upraví na svoji hlavu. Pro ještě větší komfort jsou čepice a lodičky vybaveny potní páskou a perforací v horní části.

Lodičky mohou být odlišené barevně. V nabídce máme lodičky s červeným, modrým a nebo zeleným proužkem. Komu proužky nevyhovují, může vsadit na čistě bílou klasiku.

Výrobky jsou sice jednorázové, ale není problém je použít opakovaně.

Kuchařské čepice pro děti

Ne! Naše čepice si oblíbily i děti. Rády si hrají na kuchaře a kuchařky. Není se co divit, vždyť jsou jich plné pohádky. A co by to bylo za hru bez pořádné čepice. Ta radost v dětských očích, ta je k nezaplacení. A s našimi čepicemi můžete dopřát tu radost dětem i sobě.🔴 --------- Prosíme o sdílení, děkujeme --------- 🔴


★ ★🍀 Extra zimní výprodej za Maximální slevy 🍀★ ★

8. ledna 2019 v 8:13 | Vašek |  Newslettery
🔴 --------- Prosíme o sdílení, děkujeme --------- 🔴